Kontynuuj w Niepublicznej Szkole Językowej Weldon School

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Zorganizujemy urodziny dla Twojej pociechy w Fun&Sport

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Sobotnia Akademia Umiejętności

SOBOTNIA AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI

SOBOTNIA AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI jest propozycją dla najmłodszych dzieci, stymulującą ich wszechstronny rozwój i adaptację do podjęcia edukacji przedszkolnej. Przez zabawę z rówieśnikami i doświadczonymi nauczycielami pomagamy maluszkom oswoić „nieznane” i poznać radość bycia przedszkolakiem.

Podczas zajęć  SOBOTNIEJ AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI dbamy, by nasze maluszki jak najpełniej skorzystały z przygotowanej oferty, dlatego szczególną uwagę zwracamy na ich możliwości wynikające z indywidualnych predyspozycji. Niezwykle ważne jest zapewnienie dziecku odpowiedniego środowiska i adekwatnej do wieku stymulacji twórczego potencjału. Nasze doświadczenie z poprzednich lat potwierdza, że wczesny kontakt maluszka z innymi dziećmi i środowiskiem innym niż dom, oddziałuje pozytywnie na rozwój dziecka.

Podczas zajęć  SOBOTNIEJ AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI wykorzystujemy naturalną ciekawość świata i chęć do wspólnej zabawy dzieci, aby poprzez radość i śmiech poprowadzić je w kierunku bogatego i pełnego rozwoju.

Zajęcia w roku szkolnym 2021/2022:

Sobotnia Akademia Umiejętności zaprasza dzieci w wieku 2 -4 lat na blok zajęć sobotnich, realizowanych w godzinach 10:00-11:30.
W trakcie zajęć zapewniamy profesjonalną opiekę i ciekawe i kreatywne zajęcia!
Zapraszamy w każdą sobotę miesiąca z wyjątkiem Świąt.
Dzieci uczęszczające na w/w zajęcia moją pierwszeństwo w rekrutacji do naszej placówki na przyszły rok szkolny.
Zajęcia odbywają się w budynku naszego Przedszkola Weldon Kids w Dębicy na ulicy  Ratuszowej 9.
Tel. 14 696-01-21 w. 8, kom. 669-204-245
 

Dzieci uczestniczą w zajęciach wspólnie z opiekunami.

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 2 lat do 4 lat:

ZAJĘCIA RYTMICZNO-TANECZNE opierają się na odtwarzaniu melodii instrumentalnej oraz wspólnym śpiewie. Dzieci w trakcie zajęć zapoznają się z elementami ruchu przy muzyce, wykorzystują różne rekwizyty: chusty, piłki, bańki mydlane, woreczki z groszkiem, maski, instrumenty, które w kreatywny sposób oddziałują na ich styczność z muzyką. Zajęcia prowadzone są w formie „śpiewanek i rytmiczanek”, kierowanych bezpośrednio do dzieci.

ZAJĘCIA PLASTYCZN0-KREATYWNE prowadzone są wspólnie z rodzicem. Dziecko poznaje świat sztuki. Uczy się tworzyć pierwsze wytwory, poznaje techniki pracy takie jak malowanie, klejenie, wycinanka, obróbka. Zajęcia przystosowane są do możliwości, tempa i umiejętności maluszków.

ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO mają zaszczepić w najmłodszych chęć rozmowy z rówieśnikami z innych krajów. Uczymy języka poprzez zabawę, interaktywne zajęcia oraz aktywności wspomagające rozwój dziecka i jego otwarcie się na świat. Rozbudzamy wyobraźnię i zainteresowanie kulturą innych krajów, pokazujemy, że dziecko nie ma się czego bać, a mówienie w innym języku jest łatwe. Zajęcia z języka obcego to więcej niż nauka, to możliwość rozwoju zainteresowań dziecka i chęci do poznawania kultury innych krajów, które zaowocują w przyszłości.

 

                                                                                                                            ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW !!!

Pliki do pobrania

karta_zgloszeniowa_sau.pdf karta_zgloszeniowa_sau.pdf

W celu zapisania dziecka na zajęcia prosimy o pobranie poniższej Karty zgłoszeniowej, jej wypełnienie i dostarczenie do naszego przedszkola.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...