Zapraszamy także do naszej Szkoły Podstawowej Weldon SCHOOL

szkoła weldon school

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Urodziny w przedszkolu:

urodziny

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Oferta dodatkowa

W naszym przedszkolu mogą Państwo skorzystać z oferty dodatkowej, na którą składają się:

 

  1. Urodziny w WeldonKIDS
  2. Sobotnia Akademia Umejętności
  3. Wynajem dmuchańców
  4. Wakacje w WeldonKIDS
  5. Punkt przedszkolny

Harmonogram zajęć dodatkowych prowadzonych przez instruktorów w roku szkolnym 2018/2019:

Religia

Prowadzący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Siostra Barbara Czaja

9.00-9.15- Gr. II

9.00-9.15- Gr. II

 

9.15-9.30 - Gr. III

9.15-9.30 - Gr. III

9.30 -9:45 – Gr. IV

9.30 -9:45 – Gr. IV

9:45-10:00 - Gr.VIII

9:45-10:00 - Gr.VIII

10:00-10:15 – Gr. X

10:00-10:15 – Gr. X

10:30-11:00 – Gr. V

10:30-11:00 – Gr. V

11:00- 11:30 –  Gr. VII 0B

11:30 - 12:00 - Gr. IX

11:00- 11:30 –  Gr. VII 0B

11:30 - 12.00 - Gr. IX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Język angielski

                              

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

mgr Justyna Cierpioł

gr. II, III, IV

 

mgr Monika Stachowicz

gr.  V, VII

9.25-9.40 – gr. II

 9.25-9.40 – gr. II

  9.25-9.40 – gr. II

9.25-9.40 – gr. II

9.25-9.40 – gr. II

9.50-10.05 – gr. III

9.50-10.05 - gr. III

9.50-10.05- gr. III

9.50-10.05 - gr. III

9.50-10.05 - gr. III

10.10-10.40 -  gr. IV

10.10-10.40 - gr. IV

10.10-10.40- gr. IV

10.10-10.40 - gr. IV

10.10-10.40 - gr. IV

11.30-12.00 – V 0A

9.40-10.10  – V 0A

10.55-11.25– V 0A

10.15-10.45 – V 0A

10.00- 10.30 – V 0A

9.40-10.10 – VII 0B

10.15-10.45 – VII 0B

12.30-13.00– VII 0B

10.50-11.20 – VII 0B

12.30-13.00 – VII 0B

Rytmika

 

 

 

mgr Renata Żabicka

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

9.00-9.15 - Gr. II Smyki

 

9.15-9.30 - Gr. I Misie

 

9:30-9:45 - Gr. III Kangurki

9:45-10:15 – Gr. VIII i Gr. X

10:00 – 10:30 – Gr. IX ang. Odkrywcy

10.30-11.00 - Gr. VII 0B Poszukiwacze

11:00 -11:30 –  Gr. IV Puchatki

11:30 – 12:00 –   Gr. V Tygryski

12:10- 13.10 Pianino

14:10 - 16:10 Pianino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kulinarne

komputerowe

teatralne

chemiczne

plastyczne

Grupa

 

Zajęcia na tablicy interaktywnej

     

I Tuptusie

Agnieszka Zator

10.00-10.30

piątek (co 2 tyg.)

Agnieszka Zator

 

9.40-9.55

czwartek

Ewelina Tarczoń

 

10:15-10.30

środa

Edyta Skrzynecka

II Smyki

Anna Szacik

Ewelina Tarczoń

9.30-10.00

piątek(co 2 tyg.)

Anna Szacik, Ewelina Tarczoń

 

9.55-10.10

czwartek

Agnieszka Kurc

10.15-10.30

piątek

Aneta Kizior

9.40-9.55

czwartek

Edyta Skrzynecka

III Kangurki

Aneta Kizior

10.00-10.30

wtorek(co 2 tyg.)

Aneta Kizior

 

10.50-11.05

czwartek

Natalia Krysiak

10.30-10.45

czwartek

Aneta Kizior

9.40-9.55

piątek

Edyta Skrzynecka

IV Puchatki

Natalia Krysiak

10.00-10.30

piątek(co 2 tyg.)

Natalia Krysiak

12.30-13.00

czwartek

Agnieszka Kurc

13.00-13.30

czwartek

Natalia Krysiak

13.00-13.30

piątek

Ilona Szewc

13.00-13.30

Środa

Anna Szacik

V Tygryski

Anna Kawalec

10.30-11.00

piątek(co 2 tyg.)

Anna Kawalec

11.00-11.30

środa

Anna Kawalec

13.00-13.30

czwartek

Anna Kawalec

13.30-14.00

piątek

Ilona Szewc

13.30-14.00

Czwartek

Ewelina Tarczoń

VI Misie

Ewelina Burek

9.30-10.00

piątek(co 2 tyg.)

Ewelina Burek

 

9.30-9.45

wtorek

Ewelina Burek

9.30-9.45

czwartek

Ilona Szewc

10.15-10.30

 

Poniedziałek

 

Anna Szacik

VII 0B Poszukiwacze

Agnieszka Kurc

10.00-10.30

piątek(co 2 tyg.)

Agnieszka Kurc

13.30-14.00

piątek

Agnieszka Kurc

13.30-14.00

wtorek

Ewelina Burek

13.30-14.00

czwartek

Katarzyna Ciećkiewicz

13.00-13.30

piątek

Agnieszka Zator

VIII Promyczki

Katarzyna Ciećkiewicz

9.30-10.00

piątek(co 2 tyg.)

Katarzyna Ciećkiewicz

 

11.00-11.

wtorek

Agata Świstak

14.45-15.00

środa

Katarzyna Ciećkiewicz

10.35-10.50

wtorek

Natalia Krysiak

IX Odkrywcy

Sabina Jaworska – Wilk

Marta Orłowska

 

10.00-10.30

piątek(co 2 tyg.)

Sabina Jaworska – Wilk

13.30-14.00

czwartek

Marta Orłowska

13.30-14.00

środa

Agata Świstak

13.00-13.30

czwartek

Katarzyna Ciećkiewicz

13.15-13.45

środa

Natalia Krysiak

X Smerfy

Agnieszka Mazur

10.00-10.30

Piątek (co 2 tyg.)

Agnieszka Mazur

 

9.55-10.10 czwartek  

Agnieszka Mazur

9.45-10.00

Czwartek

Ilona Szewc

10.00-10.15

Czwartek

Agnieszka Zator

 

Język francuski –mgr Anna Leżoń

 

mgr Anna Leżoń

 

grupa IV i V

przedszkole

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

12.30-13.00 – grupa IV

 

 

12.30-13.00 – grupa IV

 

13.00-13.30 grupa V

 

13.00-13.30 grupa V

 

14.10-14.40 grupa VII 0B

 

 

13.00-13.30 grupa VII 0B

 

 

 

 

 

 

Zajęcia logopedyczne - grupowe

Prowadzący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

 

 

mgr Monika Wiktor,

mgr Aneta Sak

 

 

 

 

Gr. I Tuptusie - 10.00-10.15

Gr. III Kangurki - 11.45-12.00

 

Gr. VI Misie- – 10.00 – 10.15

Gr. II Smyki -10.30-10.45

Gr. VII 0B Poszukiwacze - 13.00-13.30

Gr. IV Puchatki - 13.00-13.30

 

Gr. VIII Promyczki - 10.00-10.15

Gr. V Tygryski- 13.30-14.00

Gr. IX Odkrywcy – 13.00-13.30

 

 

 

 

 

 

Zajęcia korekcyjne – mgr Alicja Stawarz

Prowadzący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

mgr Alicja Stawarz

10.00-10.15 – gr. I Tuptusie

 

 

 

10.15-10.35 - gr.III

Kangurki

10.15-10.30 – gr. II Smyki

12.45-13.15 - gr.V

Tygryski

10.35-10.55- gr.VIII Promyczki

10.45-11.00 - gr.X Smerfy

11.00-11.20 – gr. IV Puchatki

 

11.00 -11.30 - gr. VII Poszukiwacze

 

 

11.30-11.50 - gr.IX Odkrywcy

 

 

 

 

 

 

 

 

Prowadzący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

         

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...