Kontynuuj w Niepublicznej Szkole Językowej Weldon School

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Zorganizujemy urodziny dla Twojej pociechy w Fun&Sport

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Nasze przedszkole

Ucz i baw się razem z nami! - to motto, którym kierujemy się w naszym przedszkolu.

 

     Pomysłodawcą i inwestorem projektu jest Firma Weldon Sp. z o.o., która stworzyła bezpieczne miejsce dla dzieci swoich pracowników, mogących jednocześnie korzystać z przedszkola bez opłat. Niepubliczne Przedszkole Weldon Kids działa od 2010 roku. Utworzenie tego typu placówki jest innowacyjnym rozwiązaniem w naszym mieście i województwie, które daje równe szanse wszystkim rodzinom w dostępie do edukacji ich dzieci. Jest to projekt wznoszący do miasta nowe spojrzenie na szybkie zatrudnianie kobiet w zakładach pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka, pogodzeniem życia zawodowego z rodzinnym.

W ramach funduszy Unii Europejskiej firma Weldon pozyskała 3.558.447,88 zł na organizację, zarządzanie i prowadzenie przedszkola.

 

     Państwa pociechy znajdą w naszym przedszkolu, wszystkie niezbędne narzędzia do rozwijania ukrytych talentów. To bardzo ważne, aby możliwie w jak najmłodszym wieku dostrzec odpowiednie zdolności i pomagać w ich udoskonalaniu. Codziennie jako zespół młodych i ambitnych ludzi dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszym przedszkolu przyniósł Państwa dzieciom maksimum pożytku i odpowiedniego przygotowania do edukacji szkolnej w oparciu o program zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej – od opieki po wychowanie i edukacje w wieku od 2,5 do 6 lat, wzbogaconej ponadto programem autorskim o profilu językowym.

 

     Atutem naszej placówki jest również bogata oferta zajęć dodatkowych. Kluczową rolę jako osoby pierwszego kontaktu z dziećmi, spełniające rolę edukacyjnych mentorów są nauczyciele – posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną z kierunkowym wykształceniem tzn. „wychowanie przedszkolne i pedagogika wczesnoszkolna”, z kwalifikacjami dodatkowymi takimi jak: „filologia angielska” i „filologia romańska”, „oligofrenopedagogika”, „wychowanie fizyczne” i „rytmika”.

 

     Przedszkole „Weldon Kids” to również komfort dla Państwa – rodziców, powstaliśmy i funkcjonujemy dla Was drodzy rodzice, więc systematycznie staramy się spełniać pokrywane w nas oczekiwania – godzina otwarcia i zamknięcia placówki mają tutaj istotne znaczenie. Sami Państwo decydujecie o tym, w jakich godzinach Państwa dzieci będą uczęszczały do naszego przedszkola, tak aby pobyt dziecka w naszej placówce był przede wszystkim komfortowym uzupełnieniem dnia codziennego pełnego obowiązków – pracujemy od 6:00 do 20:00 przez cały rok kalendarzowy.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniając kontynuację nauki, utworzyliśmy Niepubliczną Szkołę Podstawową „Weldon School”.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...