Kontynuuj w Niepublicznej Szkole Językowej Weldon School

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Zorganizujemy urodziny dla Twojej pociechy w Fun&Sport

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Natalia Krysiak

Natalia Krysiak - Nauczyciel Prowadzący w gr. IX "Poszukiwacze"

 

Szanowni Rodzice!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna”. Swoją przygodę zawodową w Niepublicznym Przedszkolu „Weldon Kids” rozpoczęłam w 2013 roku.

W ostatnich latach ukończyłam studia podyplomowe ze specjalnością wczesnego nauczania języka angielskiego oraz studia na kierunku: „Zarządzanie oświatą – menadżer oświaty”. Dzięki ciągłemu dokształcaniu zdobywam szeroką wiedzę, umiejętności oraz kompetencje z zakresu rozwijania potencjału dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dodatkowo, dzięki wybranej przeze mnie specjalności, uzupełniłam swoje przygotowanie zawodowe o umiejętności, które umożliwiają mi edukację językową dzieci już od najmłodszych lat.

Jestem osobą odznaczającą się opanowaniem, cierpliwością, troskliwością i wyrozumiałością. Cechuje mnie wysoka kultura osobista oraz poczucie odpowiedzialności, niezbędne w pełnieniu obowiązków nauczyciela przedszkola. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi i poprzez udział w wielu kursach i szkoleniach znam mnóstwo zabaw umożliwiających spędzenie czasu zarówno w sposób aktywny, jak i edukacyjny. Obserwowanie i stymulowanie rozwoju dzieci to dla mnie nie tylko zawód, ale i prawdziwa pasja przynosząca wiele radości i satysfakcji.

powrót do listy nauczycieli...

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...