Kontynuuj w Niepublicznej Szkole Językowej Weldon School

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Zorganizujemy urodziny dla Twojej pociechy w Fun&Sport

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aneta Kizior

Aneta Kizior - Nauczyciel Prowadzący w gr. I "Tuptusie"

Wykształcenie:

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie, Wydział Nauk Społecznych, kierunek – Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna

 

Doskonalenie zawodowe:
2011 - Warsztaty metodyczne: „Świat małego odkrywcy - zabawy eksperymentalne w zakresie chemii i fizyki dla dzieci w wieku przedszkolnym”
2011 - Warsztaty dla nauczycieli: „Awans zawodowy nauczyciela stażysty ubiegającego się o stopień nauczyciela kontraktowego”
2011 - Warsztaty metodyczne: „Świąteczne ozdoby”
2012 - Szkolenie: „Podróż w krainę fantazji. Techniki relaksacyjne w edukacji przedszkolnej”.

 

Szanowni Rodzice!
Od 2013 roku pracuję w Niepublicznym Przedszkolu Weldon Kids w Dębicy.
Wiek przedszkolny to czas wielkich zmian. Mały człowiek dobrze już opanował najbliższe otoczenie. Radzi sobie z wymaganiami jakie stawia mu środowisko domowe – poznał je i podporządkował. W momencie pójścia do przedszkola dziecko wkracza w nieznane, przesycone bodźcami otoczenie. Znów poznaje i bada. Może więc pytać, mieć wątpliwości, opisywać. Poznaje świat relacji społecznych, stara się znaleźć w nim miejsce dla siebie, dorosłych i rówieśników – którzy nagle wypełnili jego otoczenie. Zadań do wykonania w tym okresie jest bardzo wiele, dlatego postaram się zapewnić Państwa dzieciom takie warunki, które dadzą im możliwość rozwoju zarówno fizycznego, społecznego jak również emocjonalnego. Priorytetem dla mnie będzie sprawienie, aby dzieci przekonały się, że przedszkole jest miejscem pełnym radości i ciepła, bo "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

 

powrót do listy nauczycieli...
 

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...