Zapraszamy także do naszej Szkoły Podstawowej Weldon SCHOOL

szkoła weldon school

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Urodziny w przedszkolu:

urodziny

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Agata Świstak

Agata Świstak

Agata Świstak – nauczyciel wspomagający w gr. VI „Misie”

Wykształcenie: Wyższe pedagogiczne o specjalizacji: Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna zdobyte na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie zawodowe:

·        Półroczny staż pracy jako opiekun i animator dzieci w wieku: 3-10

·        Wychowawca półkolonii podczas wakacji w grupie wiekowej: 3-10

·        Praktyka studencka realizowana w: Przedszkolu Publicznym nr 7 w Dębicy, Przedszkolu Integracyjnym nr 2 w Dębicy oraz Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy

O sobie:

 Od września 2018 r. pracuję w Niepublicznym Przedszkolu Językowym WELDON KIDS na stanowisku: nauczyciel wspomagający. Jestem osobą ambitną i pracowitą. Przekłada się to na moją motywację do rozwijania wiedzy i umiejętności, w zakresie stymulowania wszechstronnego rozwoju dziecka z wykorzystaniem metod aktywizujących. Każde dziecko jest dla mnie wyjątkowe. Podmiotowe i empatyczne podejście do najmłodszych jest dla mnie naturalne. Codziennie wraz z dziećmi podejmuje wyzwania, pokonuje trudności oraz cieszę się z każdego, nawet najmniejszego sukcesu. Bardzo istotne jest dla mnie budowanie pozytywnych relacji z wychowankami opartymi o wzajemną przyjaźń i współpracę. Jestem osobą bez nałogów, uczciwą, ceniącą w człowieku zgodne postępowanie z przyjętymi zasadami i wartościami moralnymi. Wspieranie dzieci w  rozwoju oraz obserwacja ich osiągnięć to dla mnie prawdziwa przyjemność. Jestem nauczycielem z wykształcenia i zamiłowania, dlatego codziennie kibicuje i wspieram maluchów w ich odkrywaniu siebie i otaczającego ich świata.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...