Kontynuuj w Niepublicznej Szkole Językowej Weldon School

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Zorganizujemy urodziny dla Twojej pociechy w Fun&Sport

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Dla rodziców Gr IIA Kangurki

Wycieczka edukacyjna do Ranczo Pstrągowa

10-06-2021

Dzień 09.06 na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków z naszego przedszkola.

W tym dniu, z okazji Dnia Dziecka, wybraliśmy sie do zagrody edukacyjnej „Ranczo” w Pstrągowej. Sama jazda autobusem była dla nich nie lada gratką, a to dopiero początek, bo tam czekała na nie cała masa atrakcji.

Pogoda tego dnia była wspaniała i humory dopisywały wszystkim. Nasi podopieczni zwiedzili piękne widoki. Na leśnej polanie, gdzie znajdowało się mini ZOO w stylu safari, miały niepowtarzalną okazję niemalże dotknąć zwierząt. Oswojone lamy, daniele, sarny, kucyk dosłownie jadły dzieciom z ręki.

Po odkarmieniu zwierząt dzieci wraz z Paniami udały się na posiłek składający się z pysznych pierożków i herbatki. Po posiłku dzieci mogły uczestniczyć w przygotowanych przez organizatorów zabawach i konkursach na świeżym powietrzu oraz pobawić się na „dmuchańcu”. Wielką niespodzianką okazała się dla dzieci przejażdżka wozem (traktorem) .

 

Była to niezapomniana wycieczka spędzona na łonie natury wśród ciekawych zwierząt, pełna niesamowitych wrażeń. Wszyscy mali uczestnicy byli bardzo zadowoleni, co można było stwierdzić po uśmiechniętych twarzach i dobrych humorach.

Machając na pożegnanie obiecaliśmy, że jeszcze wrócimy, bo bardzo nam się tu podobało. Jednocześnie pragniemy bardzo serdecznie podziękować właścicielom „Rancza Pstrągowa” za gościnność oraz mile, wesoło i beztrosko spędzony czas.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...