Kontynuuj w Niepublicznej Szkole Językowej Weldon School

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Zorganizujemy urodziny dla Twojej pociechy w Fun&Sport

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Dla rodziców Gr IIA Kangurki

Wizyta Świętego Mikołaja w Centrum Kids - grupa Kangurki

06-12-2020

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Uczą się piosenek i wierszy, które będą mogły zaprezentować przed tak wielką osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.
Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajkowych” dzwoneczków. Najpierw przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne on-line  pt. "Elfy Trzy".

Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już po śniadaniu zawitał do naszego przedszkola. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Dzieciaki dzielnie rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci.
Ten dzień na pewno zapadnie w pamięci dzieci, przecież niecodziennie mamy w przedszkolu takiego Gościa. 

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...