Kontynuuj w Niepublicznej Szkole Językowej Weldon School

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Zorganizujemy urodziny dla Twojej pociechy w Fun&Sport

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Centrum Kids

22-01-2021

Babcia i Dziadziu to bardzo ważne osoby w życiu wnucząt. Znają lek na każde zmartwienie, a na smutki mają słodkie i pyszne rozwiązania. W tym roku Dzień Babci i Dzień Dziadka różnił się w naszym przedszkolu od innych. Z powodu pandemii nie mogliśmy zaprosić naszych ukochanych Dziadków do przedszkola na występ. Dlatego dzieci z naszego przedszkola wraz z wychowawcami przygotowały dla nich piękne laurki oraz prezent. Oczywiście nie zapomnieliśmy o przedstawieniu. Babcie i Dziadkowie otrzymali prezentację ze zdjęciami wnucząt i wcześniej przygotowanym występem. Dzieci włożyły wiele wysiłku aby zaprezentować się jak najlepiej. Mamy nadzieję, że prezentacja się podobała i Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...