Kontynuuj w Niepublicznej Szkole Językowej Weldon School

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Zorganizujemy urodziny dla Twojej pociechy w Fun&Sport

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aktualności

Rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego

28-03-2021

W dniu 26.03.2021 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygniecie ,,Konkursu Wielkanocnego”, adresowanego do przedszkolaków i ich rodziców. Dzieci dostarczyły wiele prac wykonanych różnymi technikami. Celem  konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci, wspieranie ich twórczości oraz wyrabianie poczucia estetyki. Na konkurs chętne dzieci wraz z członkami rodziny wykonały przepiękne prace plastyczne. Wszystkie zostały zaprezentowane na wystawie zorganizowanej w naszym przedszkolu, gdzie mogła je podziwiać cała społeczność przedszkolna. Najważniejszym jednak momentem było rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom konkursu a wszystkim uczestnikom pamiątkowych dyplomów.

 

Jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach:

 

Kategoria I - najpiękniejsza ozdoba wielkanocna

I miejsce - Miłosz Ferenc

II miejsce - Martyna Mądro

III miejsce - Jan Urban

 

wyróżnienia:

 - Elena Siurajtis

- Aleksandra Migała

 

Kategoria II - najpiękniejszy stroik wielkanocny

I miejsce - Julia Brzostowska

                Marcelina Wilczyńska

II miejsce - Filip Kaszuba

                 Szymon Sikora

                 Mateusz Misiorek

III miejse - Tymoteusz i Gabriel Korzeń

 

wyróżnienia :

- Norbert Szewc

- Antoni Machnik

- Piotr Trojan

- Aldona Ostafin

 

Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich rodzinom za udział w konkursie.

                    

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...