Kontynuuj w Niepublicznej Szkole Językowej Weldon School

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Zorganizujemy urodziny dla Twojej pociechy w Fun&Sport

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aktualności

Wigilia w przedszkolu Weldon Kids

23-12-2020

Wigilia – najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, dziwnie urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również.

Świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 22 grudnia 2020 r. tj. wtorek, kiedy to dzieci wspólnie zasiadły do Wigilii. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem , składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd. Dzieci smakowały na swoich salach barszczyk czerwony, rybkę i inne tradycyjne smakołyki. Wychowawcy grup przygotowali piękne - świąteczne stoły z białym obrusem przy których posiłki smakowały jeszcze lepiej. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

 

Nastał cudowny dla wszystkich czas- Boże Narodzenie. Wszystkim dzieciom, ich rodzinom i przyjaciołom przedszkola życzymy prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Aby były one ciepłe w sercu,zimowe na zewnątrz, wypełnione radością i miłością oraz Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, niosącego optymizm, wiarę, szczęście i zdrowie.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...