Kontynuuj w Niepublicznej Szkole Językowej Weldon School

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Zorganizujemy urodziny dla Twojej pociechy w Fun&Sport

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aktualności

Zakończenie roku przedszkolnego- pożegnanie gr. IX, V, VII

28-06-2019

Dnia 27.06.2019r.  grupa  IX „Odkrywcy” zakończyła rok przedszkolny 2018/2019 oraz edukację w Naszym przedszkolu WELDON KIDS. Starszaki uroczystość rozpoczęły polonezem oraz podziękowaniami dla całego personelu i rodziców.

Następnie, dzieci zaprezentowały program artystyczny pt. „Żegnamy przedszkole – witamy wakacje!”, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki w języku polskim i angielskim, a całe spotkanie zakończyły tańcem belgijskim i twist`em. W przygotowanie uroczystości włożyły wiele pracy, zaś zaproszeni rodzice i Dyrekcja przedszkola docenili gromkimi brawami. Po części artystycznej pani Dyrektor pożegnała wychowanków opuszczających nasze przedszkole składając im życzenia samych sukcesów w szkole oraz wręczyła absolwentom „Dyplomy ukończenia przedszkola”.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...