Kontynuuj w Niepublicznej Szkole Językowej Weldon School

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Zorganizujemy urodziny dla Twojej pociechy w Fun&Sport

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aktualności

Dzień Dziecka w grupie Tuptusie

07-06-2019

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Panie nauczycielki porwały naszych milusińskich na piknik. Dzieci bawiły się wspaniale. Dzień obfitował w liczne atrakcje: rzucanie  ringo, zabawy z chustą animacyjną, konkursy, tańce przy muzyce. Nie zabrakło też wesołego spaceru i zabaw na świeżym powietrzu na dmuchawcu . I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...