Zapraszamy także do naszej Szkoły Podstawowej Weldon SCHOOL

szkoła weldon school

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Urodziny w przedszkolu:

urodziny

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aktualności

Uroczyste obchody „Dnia Kobiet 2019” w grupie IV „Puchatki” - wizyta „Miss Podkarpacia Nastolatek 2018” - Pani Karoliny Zaworski

08-03-2019

Dzień Kobiet” w naszym przedszkolu to bardzo wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich dziewczynek. W tym szczególnym dniu 08.03.2019 r. grupę IV „Puchatki”, tak jak i w roku ubiegłym czekała niespodzianka. Jak co roku nasi chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim dziewczynkom wiosenne tulipany. Jednak największą atrakcją tego dnia była ... wizyta „Miss Podkarpacia Nastolatek 2018” - pani Karoliny Zaworskiej. Dla przypomnienia dodamy, iż w roku ubiegłym naszą grupę odwiedziła „Miss Podkarpacia 2017” - Pani Natalia Barańska. Dziewczynki już po raz drugi miały okazję zrobić sobie zdjęcia w koronie u boku naszych niezwykłych gości. Przedszkolaki dostąpiły zaszczytu wysłuchania bajki pt.: „Brzydkie Kaczątko” którą przeczytała nam Miss – Pani Karolina. Dziękujemy serdecznie za przybycie do naszego przedszkola, słodkie upominki od Pani oraz życzymy wszystkiego co najlepsze!

 

Spełnienia wszystkich marzeń,
zadowolenia z siebie,radości życiowej

i aby każdy kolejny dzień
 był Dniem Kobiet życzymy Wam.
 Wspaniałe, niepowtarzalne Panie! „ - grupa IV „Puchatki” wraz z nauczycielami.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...