Zapraszamy także do naszej Szkoły Podstawowej Weldon SCHOOL

szkoła weldon school

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Urodziny w przedszkolu:

urodziny

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aktualności

WIGILIA w naszym przedszkolu

23-12-2018

Wigilia – najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, dziwnie urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również.

Świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 20 grudnia 2018r. tj. czwartek, kiedy to dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnej Wigilii. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem , składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd. Dzieci smakowały na swoich salach barszczyk czerwony, rybkę i inne tradycyjne smakołyki. Wychowawcy grup przygotowali piękne - świąteczne stoły z białym obrusem przy których posiłki smakowały jeszcze lepiej. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Nastał cudowny dla wszystkich czas- Boże Narodzenie. Wszystkim dzieciom, ich rodziną i przyjaciołom przedszkola życzymy prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Aby były one ciepłe w sercu,zimowe na zewnątrz, wypełnione radością i miłością oraz Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, niosącego optymizm, wiarę, szczęście i zdrowie.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...