Zapraszamy także do naszej Szkoły Podstawowej Weldon SCHOOL

szkoła weldon school

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Urodziny w przedszkolu:

urodziny

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aktualności

Świąteczny czas w grupie Tuptusie

21-12-2018

Zwyczaje wigilijne są co roku kultywowane w naszym przedszkolu. W zajęciach z dziećmi staram się przekazywać tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Przygotowania do Świąt rozpoczęliśmy pierwszego grudnia od ubierania choinki, każde z dzieci mogło zawiesić ozdoby na świątecznym drzewku. Następnym etapem przygotowań do Świąt było pieczenie i dekorowanie pierniczków. W Piątek w grupie Tuptusie odbyła się Wigilia, wszyscy byli zachwyceni świąteczną atmosferą, która panowała w naszym przedszkolu. Były wspólne życzenia, wspólne śpiewanie kolęd. Dzięki takim i podobnym działaniom budzimy w dzieciach potrzebę pielęgnowania rodzinnych tradycji.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...