Zapraszamy także do naszej Szkoły Podstawowej Weldon SCHOOL

szkoła weldon school

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Urodziny w przedszkolu:

urodziny

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aktualności

„Wiosenne kanapki” - zajęcia kulinarne w grupie III Kangurki

06-04-2018

W piątek 06.04.2018r. w naszym przedszkolu wiosna zagościła na dobre. Zajęcia kulinarne wiosną, to sama przyjemność! W sali ,,Kangurków’’ unosił się zapach szczypiorku i warzyw: sałaty, pomidorów, ogórków, papryki i rzodkiewki. Przedszkolaki z grupy III podjęły wielkie wyzwanie pod hasłem: ''Robimy zdrowe, wiosenne kanapki". Świeże warzywa, ser, pieczywo to doskonałe produkty, które świetnie smakują i mają mnóstwo witamin. Dzieci samodzielnie z niewielką pomocą pani smarowały, kroiły, układały produkty tworząc na kanapkach fantazyjne wzory. Kanapeczki były bardzo kolorowe, smaczne a dzieci bardzo zadowolone i najedzone. Pamiętajmy, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie produktów.

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...