Zapraszamy także do naszej Szkoły Podstawowej Weldon SCHOOL

szkoła weldon school

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Urodziny w przedszkolu:

urodziny

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aktualności

Uroczyste obchody „Dnia Kobiet” w grupie III Kangurki – wizyta „MISS PODKARPACIA 2017”

08-03-2018

Dzień Kobiet” to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu grupę III Kangurki czekała wyjątkowa niespodzianka. Już z samego rana nasi chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim paniom wiosenne tulipany. Jednak największą atrakcją tego dnia była ... wizyta „Miss Podkarpacia 2017” - pani Natalii Barańskiej. Dziewczynki miały okazję zrobić sobie zdjęcia w koronie u boku naszego niezwykłego gościa. Pani Natalia zagwarantowała nam niezapomniane chwile. Przedszkolaki dostąpiły zaszczytu wysłuchania bajki którą przeczytała nam Miss. Dziękujemy serdecznie za przybycie do naszego przedszkola i życzymy wszystkiego co najpiękniejsze!

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu!

 

Link do filmiku z naszego „Dnia Kobiet” poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=Fpg5Q1Qw-is&feature=youtu.be

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...