Zapraszamy także do naszej Szkoły Podstawowej Weldon SCHOOL

szkoła weldon school

Sobotnia Akademia Umiejętności

Sobotnia Akademia Umiejętności

Urodziny w przedszkolu:

urodziny

Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka

fundacja logo

Aktualności

Żywa lekcja przyrody

05-01-2018

W piątek, tj. 05.01.2018 roku,  w naszym przedszkolu i szkole odbyła się żywa lekcja przyrody. Pan prowadzący rozpoczął spotkanie od przedstawienia zasad dotyczących bezpieczeństwa przy spotkaniu ze zwierzętami egzotycznymi. Następnie przeszedł do pokazu gadów: jaszczurek i gekona. Dzieci również mogły zaobserwować niecodzienne zjawisko zrzucania przez jaszczurkę skóry. Każdy uczestnik spotkania mógł dotknąć, pogłaskać lub nawet położyć sobie gada i wykonać z nim pamiątkowe zdjęcie. Taka lekcja dała dzieciom okazje do bezpośredniego kontaktu z egzotycznymi zwierzętami i rozbudziła zainteresowania przyrodnicze. 

                                                      

logo UE

 

Ta strona korzysta z plików cookies - więcej informacji...